20/21 HOOAJA ESIMENE LUMELAAGER CHECK!

Ettevalmistused tulevaks talveks käivad täistuuridel ning meie hooaja esimene lumelaager Leedus Snow Arenal möödus edukalt. 10 päevase laagri jooksul tegime 16 mäetrenni, millega käisid kaasas hommikused virgutused ja õhtused energia ülejääkide kulutamised. Uueks lemmikmänguks kujunes lastel SIGA, mida toksiti stiilis söögi alla ja söögi peale ning päeva oodatuim hetk oli muidugi õhtune koosolek. Päevaprogramm oli tihe ning sellisel koormusel treenimine nõuab ka puhkeaega, niisiis rakendasime formaati 4+1+4, kuid ka puhkepäeva programmis hoidsime aktiivset joont ja pidasime maha vägeva kardivõistluse. Päeva kiireim nii kardi- kui ka suusarajal oli muidugi rahvuskoondislane Juhan Luik.

Lumele tagasituleku laagri põhirõhk oli tunnetuse otsimisel ja varasemalt õpitu meeldetuletamisel. Võrreldes eelmise aasta programmiga viisime sisse mitmeid muudatusi ning sportlaste areng oli laagri esimeses pooles oodatust kiirem. Teises pooles liikusime edasi põlvetoki rajale ja viimastel päevadel saime harjutada pika toki rada. Järgmine lumeleminek on juba vähem kui kolme nädala pärast.

Oleme vorminud tugeva slaalomi põhja, millelt on väga hea edasi minna – olla kiirem, sõita võimsamalt ja fun’ida! Au ja kiitus ka taustajõududele – emade-isade abikäed nii mäel kui kodus on asendamatud!

Parema ülevaate saamiseks heida pilk peale meie laagri videole! 😉 Kiirust hoiavad üleval:KlarvinduerSurfhouse TartuTehnoTurg-TCoop TartuEkso AgroEspak ViljandiSparta_LogisticsOptiwaxEmbach Ehitus Arens AS, Delavan Invest, S-Line Ski Wear

Laagrites ja treeningutel kasutame Softmed isikukaitsevahendeid – kõrgema sertifikaadiga Type 2 R meditsiinilised maskid, mis ei sisalda ühtegi Hiina päritolu elementi ning pakub kandjale tõhusat kaitset.

!LAAGRI VIDEO!