open camps

AVATUD LAAGRID edasiPÜÜDLIKELE MÄESUUSATAJATELE ja harrastajatele!

MTÜ Tartu Slalom pakub huvilistele võimalust osaleda mäesuusaklubi avatud laagrite programmis ning liituda treeningutega ilma pikaajalise kohustuseta. Laagrid toimuvad plaani põhiselt aastaringselt nii Eestis kui ka välismaal. Osalema on oodatud kõik mäesuusaspordist huvitujad, kes tahavad areneda, otsivad alas professionaalsust ja elamusi ning soovivad kogeda Tartu Slalomi treeninguid, kuid ei saa või ei soovi veel klubiga täies mahus liituda.

LAAGRID

Laagrite kestvus varieerub asukohast, üldisest treeningprogrammist ja hooajast ning pikkuseks võib olla 3 kuni 12 päeva. Toimumiskohtadeks on talvel suusakeskused nii Eestis (Kuutsemäe, Munakas, Kütiorg) kui ka välismaal (Leedu, Soome, Rootsi, Austria), suvel spordirajatised Otepääl ja Käärikul ning spetsiaalses suusatamiseks loodud sisehallis Snow Arenal Leedus.

Eesmärk on teha lühikese aja jooksul edusamme treenides järjepidevalt ja erinevate treeningmetoodikate alusel. Laagrid on avatud kõigile huvilistele alates 6. eluaastast olenemata füüsilisest tasemest, kuid talviste laagrite puhul peab suusaõppe ABC enne laagrit olema selge, st õpilane oskab suuskadel iseseisvalt püsti püsida, pidurdada ja pöörata. Tartu Slalomi avatud laagrite programm loob noorele mäehundile võimaluse treenida kõrvuti Eesti parimate sportlastega kogenud treenerite juhendamisel. 

Algõppe osas saame aidata eratunniga – selleks kirjutage meile oma soovist info@tartuslalom.ee ja leiame ühise tee.

Lumelaagrites järgneb mäetreeningutele videoanalüüs ning sportlased saavad vastutavalt treenerilt individuaalset tagasisidet nii treeningu ajal kui ka päeva lõpus. Treengingutel ja laagrites on alati kaasas vähemalt kaks treenerit ning sportlased jagatakse parima treeningkvaliteedi saamiseks taseme ja treeningvajaduste põhiselt gruppidesse.

Suure sportimise kõrval on kõrgelt hinnatud haridus ning koolitöö ei tohi suusatamise pärast kannatada saada – hinded peavad olema korras ning kool peab andma loa õppetöö ajal laagris osalemiseks. Kõikides laagrites, mis toimuvad kooli ajast, on kohustuslik kaasa võtta koolitükid ning igal laagri päeval on garanteeritud vähemalt 1 tund õppimiseks. 

Kõik laagrid korraldatakse kooskõlas Tartu Slalomi reeglite, väärtushinnangute ja kohustustega, pakkudes turvalisi, kvaliteetseid treeninguid positiivses, edasiviivas ja lõbusas keskkonnas. Laagrites on piiratud arv kohti ning eelisjärjekorras on mäesuusaklubi Tartu Slalom liikmed.

Täpsem informatsioon, küsimused ja registreerimine info@tartuslalom.ee 

2023/24 HOOAJA LAAGRIPROGRAMM

Oktoober - Galdhøpigen NOR 🇳🇴

Jaanuar - Kronplatz ITA 🇮🇹

November - Baltic Cup LT 🇱🇹

Veebruar - EST/FIN 🇪🇪🇫🇮

Detsember - Otepää EST 🇪🇪

Märts - Baltic Cup, Pozza ITA 🇮🇹

21-29 OKTOOBER 2023 - LIUSTIKULAAGER JUVAS NOR

Sügise koolivaheajal läheb klubi Norra Juvase liustikule, kus peamiselt keskendudakse suurslaalomi treenimisele ja tehniliste elementide parandamisele ning laagri teises pooles ka natukene kiiruse otsimisele. Juvase liustik on enda kaldelt lihtsama poolne ja nõlv pikk ning lai, mis annab head võimalused suusatamise edasi viimiseks.

 

Logistiliselt on võimalik lennata ja tulla ka mööda maad. Lendamise puhul 21.10 kell 12:10 Tallinn-Oslo, kuhu tuleb järgi klubi transport ja edasi sõita 350km Juvasele. Võimalik on tulla ka mööda maad klubi bussiga ja iseseisvalt. Majutus toimub kõigile ühiselt mägimajades. Kõik toidukorrad on samuti majutuses, kus söögi tegemine toimub ühiselt. 

 

Päevakava:
hommikujooks
trenn mäel

lõuna
vaikne tund
õhtune trenn
videovaatlus
õhtusöök
öörahu

21.10 lend Tallinn-Oslo
22-27.10 mäepäevad
28.10 lend Oslo-Tallinn

Open Camps hind:
Kõik vanuseklassid 900€

REGISTREERIMINE LÄBI REGISTREERIMISVORMI
Registreerimise tähtaeg: 22.09.2023

Lisaküsimuste korral võtke ühendust: info@tartuslalom.ee
Telefon: +372 53 420 655

BC SL 2

16-20 NOVEMBER 2023 - BALTIC CUP LT 🇱🇹

Vanuseklassidele U12-U16 ja Masters toimub 16-20. november Leedu sisehallis hooaja esimene Baltic Cup võistlussarja etapp. Võistluse idee on anda natukene aimu kuidas on hooajaks ettevalmistus eakaaslastega võrreldes läinud ja sealt liikuda saadud infoga detsembris tagasi algusesse baastehnika ja puudujääkidega tegelemise juurde. 

 

Sõidame laagrisse (N) 16.11 varahommikul ja õhtuks oleme Leedus, kus teeme 1 treeningu enne võistlust. Siis kolm võistluspäeva, kus kavas on SL, SSL, PSL. Tagasi jõuame pühapäeva õhtul. Rohkem infot: 

Open Camps hind:
Hind lapsele 500€
**Sisaldab ka võistlustasu

 

REGISTREERIMINE LÄBI REGISTREERIMISVORMI

Lisaküsimuste korral võtke ühendust: info@tartuslalom.ee 

 

30.12-06.01.2024 - JÕULUVAHEAJA LAAGER KRONPLATZ/Alta Badia 🇮🇹

Tartu Slalomi mäesuusaklubi selle aasta jõuluvaheaja laager toimub Itaalias Kronplatzis ja Alta Badias. 

Laagrisse on võimalik tulla mööda maad või lennates. Autod alustavad sõitu 29.12 ja lend Münhenisse toimub 30.12, kuhu tulevad vastu mööda maad tulevad autod. Tagasi liigume läbi Viini, kust toimub lend 06.01 ja sealt jätkavad autod teed Eestisse. 

Laager kulgeb rütmis, kus mäepäevad on 31.12 – 05.01. Tegeleme 6 päeva jooksul nii suurslaalomi kui slaalomiga ja rajasõitmine on 50% laagrist ning teise 50% toimuvad vabasõidud. 

Majutus toimub www.apartments-rit.it  mägimajades, mis asuvad 15 min kaugusel nõlvast. Hommiku- ja õhtusöögid toimuvad majutuses ja lõunasöögid ühiselt mäel.

 

REGISTREERIMINE LÄBI REGISTREERIMISVORMI
REGISTREERIMISE TÄHTAEG 03 Oktoober.

 

Open Camps hind:
Hind lapsele 1400€
Täiskasvanule 1300€

LISAINFO AADRESSIL info@tartuslalom.ee, tel: 53420655

 

Screenshot 2023-09-14 at 15.35.16
48948791513_0376b664c6_c
IMG_2278

26-29 DETSEMBER 2023 - OTEPÄÄ JÕULULAAGER 🇪🇪

Tartu Slalomi mäesuusaklubi korraldab jõuluvaheajal 4 päevase laagri (T-R), mis toimub nii Kuutsemäe kui Väike-Munamäe nõlvadel. Laagris ootab lapsi ees mitmekülgne programm, kus tegeletakse nii baastehnika, vabasõitude kui ka raja vahel sõitmisega. Mäe väline programm sisaldab endas ühisüritusi ja tiimi tunde loomist Kääriku võistkonnamajades. 

 

Laagris osalemise eelduseks on, et iseseisvalt peab saama tõstukiga üles ja mäest alla. Laagrisse ootame kõiki mäesuusahuvilisi vanuses 6-15. Koha peal jagatakse lapsed vastavalt tasemele ja vanusele gruppidesse. Nädal kulgeb rütmis, kus päevad on sisukad, sisaldades endas hommikujooksu, 2x treeningut mäel ja õhtust ühistegevust. Kõik toitlustused toimuvad Käärikul, kus on mitmekülgne buffee. Transport mäele ja tagasi Käärikule toimub klubi väikebussidega. 

 

REGISTREERIMISE TÄHTAEG DETSEMBER: 

***Täpne laagri info nädal enne laagrit

Open Camps hind:
Hind lapsele 350€
*Hind enda majutuse ja transpordiga 240€
**Hinnad ei sisalda mäepiletit ega varustust


LISAINFO AADRESSIL info@tartuslalom.ee

 

 

24.02-02.03.2023 - TALVEVAHEAJA LAAGER LEVIL 🇫🇮​

Tartu Slalomi mäesuusaklubi selle aasta jõuluvaheaja laager toimub Soomes LEVI mäesuusakeskuses. 

Laager kulgeb rütmis 24.02 reisipäev. Mäepäevad Levil 25.02 – 01.03. Tegeleme 6 päeva jooksul Levil peamiselt suurslaalomiga, aga ka slaalomi, super-g ja tutvume hüpete ja offpiste võimalustega.

Majutus toimub  mägimajades, mis asuvad 10min kaugusel nõlvast. Hommiku- ja õhtusöögid toimuvad majutuses ja lõunasöögid ühiselt buffees.

 

REGISTREERIMISE TÄHTAEG 14. JAANUAR.
LISAINFO AADRESSIL info@tartuslalom.ee

 

dev tux sept 15.9.2019-6818
Screenshot 2023-08-16 at 18.37.00

APRILL - HIMOS LEITNER 🇫🇮

INFO TÄPSUSTAMISEL


LISAINFO AADRESSIL info@tartuslalom.ee