open camps

AVATUD LAAGRID edasiPÜÜDLIKELE MÄESUUSATAJATELE ja harrastajatele!

MTÜ Tartu Slalom pakub huvilistele võimalust osaleda mäesuusaklubi avatud laagrite programmis ning liituda treeningutega ilma pikaajalise kohustuseta. Laagrid toimuvad plaani põhiselt aastaringselt nii Eestis kui ka välismaal. Osalema on oodatud kõik mäesuusaspordist huvitujad, kes tahavad areneda, otsivad alas professionaalsust ja elamusi ning soovivad kogeda Tartu Slalomi treeninguid, kuid ei saa või ei soovi veel klubiga täies mahus liituda.

LAAGRID

Laagrite kestvus varieerub asukohast, üldisest treeningprogrammist ja hooajast ning pikkuseks võib olla 3 kuni 12 päeva. Toimumiskohtadeks on talvel suusakeskused nii Eestis (Kuutsemäe, Munakas, Kütiorg) kui ka välismaal (Leedu, Soome, Rootsi, Austria), suvel spordirajatised Otepääl ja Käärikul ning spetsiaalses suusatamiseks loodud sisehallis Snow Arenal Leedus.

Eesmärk on teha lühikese aja jooksul edusamme treenides järjepidevalt ja erinevate treeningmetoodikate alusel. Laagrid on avatud kõigile huvilistele alates 6. eluaastast olenemata füüsilisest tasemest, kuid talviste laagrite puhul peab suusaõppe ABC enne laagrit olema selge, st õpilane oskab suuskadel iseseisvalt püsti püsida, pidurdada ja pöörata. Tartu Slalomi avatud laagrite programm loob noorele mäehundile võimaluse treenida kõrvuti Eesti parimate sportlastega kogenud treenerite juhendamisel. 

Algõppe osas saame aidata eratunniga – selleks kirjutage meile oma soovist info@tartuslalom.ee ja leiame ühise tee.

Lumelaagrites järgneb mäetreeningutele videoanalüüs ning sportlased saavad vastutavalt treenerilt individuaalset tagasisidet nii treeningu ajal kui ka päeva lõpus. Treengingutel ja laagrites on alati kaasas vähemalt kaks treenerit ning sportlased jagatakse parima treeningkvaliteedi saamiseks taseme ja treeningvajaduste põhiselt gruppidesse.

Suure sportimise kõrval on kõrgelt hinnatud haridus ning koolitöö ei tohi suusatamise pärast kannatada saada – hinded peavad olema korras ning kool peab andma loa õppetöö ajal laagris osalemiseks. Kõikides laagrites, mis toimuvad kooli ajast, on kohustuslik kaasa võtta koolitükid ning igal laagri päeval on garanteeritud vähemalt 1 tund õppimiseks. 

Kõik laagrid korraldatakse kooskõlas Tartu Slalomi reeglite, väärtushinnangute ja kohustustega, pakkudes turvalisi, kvaliteetseid treeninguid positiivses, edasiviivas ja lõbusas keskkonnas. Laagrites on piiratud arv kohti ning eelisjärjekorras on mäesuusaklubi Tartu Slalom liikmed.

Täpsem informatsioon, küsimused ja registreerimine info@tartuslalom.ee 

2021/22 HOOAJA LAAGRIPROGRAMM

48950494511_283ab8db31_k

20-31. OKTOOBER 2021 - HINTERTUX, AUSTRIA

Sügisesel koolivaheajal korraldame noorsportlastele treeninglaagri Austrias, Hintertuxi liustikul. Laager toimub 20-31. oktoober, mäepäevad on neist 22-29, st. seitse suusapäeva, millest üks on puhkepäev, ja neli reisipäeva sõiduks sinna ja tagasi. Laagris keskendume peamiselt suurslaalomi sõitmisele, hooaja alguse baastehnika lihvimisele ning teises pooles ka kiiruse otsimisele.

Laagriprogrammi kuuluvad ka kergemad üldfüüsilised treeningud, matkad ja muidugi hommikujooks. Treeningud toimuvad gruppides ning vastavalt sportlaste tasemele valitud nõlvadel. 

 

Majutuskoht asub liustikust ca 30 minutilise autosõidu kaugusel Mayrhofeni linnas ning ööbitakse apartmentides. Griena Natur Chalets.

 

Open Camps hind:
U8-U14: 900€
U16 ja vanemad: 1000€

 

 

REGISTREERIMISE AADRESSIL info@tartuslalom.ee

17-21. NOVEMBER 2021 - BALTIC CUP I ETAPP SNOW ARENA

Balti karikasarja esimene etapp toimub 17-21. novembrini Leedus, Snow Arenal. Võistlustele eelnevad treeningpäevad sisehallis. 

REGISTREERIMISE TÄHTAEG 30. OKTOOBER AADRESSIL info@tartuslalom.ee

IMG_6619
IMG_0111

25.12.21-9.01.22 JÕULUVAHEAEG - KAPRUN, AUSTRIA

Jõuluvaheaja suusalaager Austrias Kaprunis.

VAATA MEIE EELMISE SUVE SUUSALAAGRI VIDEOT SIIT!