open camps

AVATUD LAAGRID edasiPÜÜDLIKELE MÄESUUSATAJATELE ja harrastajatele!

MTÜ Tartu Slalom pakub huvilistele võimalust osaleda mäesuusaklubi avatud laagrite programmis ning liituda treeningutega ilma pikaajalise kohustuseta. Laagrid toimuvad plaani põhiselt aastaringselt nii Eestis kui ka välismaal. Osalema on oodatud kõik mäesuusaspordist huvitujad, kes tahavad areneda, otsivad alas professionaalsust ja elamusi ning soovivad kogeda Tartu Slalomi treeninguid, kuid ei saa või ei soovi veel klubiga täies mahus liituda.

LAAGRID

Laagrite kestvus varieerub asukohast, üldisest treeningprogrammist ja hooajast ning pikkuseks võib olla 3 kuni 12 päeva. Toimumiskohtadeks on talvel suusakeskused nii Eestis (Kuutsemäe, Munakas, Kütiorg) kui ka välismaal (Leedu, Soome, Rootsi, Austria), suvel spordirajatised Otepääl ja Käärikul ning spetsiaalses suusatamiseks loodud sisehallis Snow Arenal Leedus.

Eesmärk on teha lühikese aja jooksul edusamme treenides järjepidevalt ja erinevate treeningmetoodikate alusel. Laagrid on avatud kõigile huvilistele alates 6. eluaastast olenemata füüsilisest tasemest, kuid talviste laagrite puhul peab suusaõppe ABC enne laagrit olema selge, st õpilane oskab suuskadel iseseisvalt püsti püsida, pidurdada ja pöörata. Tartu Slalomi avatud laagrite programm loob noorele mäehundile võimaluse treenida kõrvuti Eesti parimate sportlastega kogenud treenerite juhendamisel. 

Algõppe osas saame aidata eratunniga – selleks kirjutage meile oma soovist info@tartuslalom.ee ja leiame ühise tee.

Lumelaagrites järgneb mäetreeningutele videoanalüüs ning sportlased saavad vastutavalt treenerilt individuaalset tagasisidet nii treeningu ajal kui ka päeva lõpus. Treengingutel ja laagrites on alati kaasas vähemalt kaks treenerit ning sportlased jagatakse parima treeningkvaliteedi saamiseks taseme ja treeningvajaduste põhiselt gruppidesse.

Suure sportimise kõrval on kõrgelt hinnatud haridus ning koolitöö ei tohi suusatamise pärast kannatada saada – hinded peavad olema korras ning kool peab andma loa õppetöö ajal laagris osalemiseks. Kõikides laagrites, mis toimuvad kooli ajast, on kohustuslik kaasa võtta koolitükid ning igal laagri päeval on garanteeritud vähemalt 1 tund õppimiseks. 

Kõik laagrid korraldatakse kooskõlas Tartu Slalomi reeglite, väärtushinnangute ja kohustustega, pakkudes turvalisi, kvaliteetseid treeninguid positiivses, edasiviivas ja lõbusas keskkonnas. Laagrites on piiratud arv kohti ning eelisjärjekorras on mäesuusaklubi Tartu Slalom liikmed.

Täpsem informatsioon, küsimused ja registreerimine info@tartuslalom.ee 

2022/23 HOOAJA LAAGRIPROGRAMM

20.04-23.04.2023 - HIMOS LEITNER - SOOME

Hooaja lõpetab pikkade traditsioonidega lastevõistlus Himos Leitner, mis on suunatud eriti U8-U12 vanuseklassidele, aga stardis ka U14 ja U16 vanuseklassi sportlaseid. Himosel peetakse võistlus nii suurslaalomis kui ka kiirlaskumises. Kui kellegile tundub kiirlaskumine liiga ekstreem siis võime treenerite poolt kinnitada, et see on lastele suunatud kiirlaskumine ja kõigile jõukohane. 


Laagri maksumus on ligikaudu 400€.

Registreerimine: https://forms.gle/Jo9DhUFhLCH3XeGJ8


LISAINFO AADRESSIL info@tartuslalom.ee 

IMG_1051

SUVISED SPORDILAAGRID KÄÄRIKUL JUUNIS JA JUULIS!

2023/24 hooaja ettevalmistuslaagrid toimuvad 12-16 juuni ning
24-28 juuli Kääriku spordikeskuses!

 

Viie laagripäeva jooksul keskendume mäesuusatamises kasuks tulevatele harjutustele ning elementidele, mängime palli, sõidame ratastega, rullitame, ujume, matkame ja veedame koos ühe meeleoluka nädala. Ühe treeningu planeerime asendada mõne põneva tegevusega – eelmine aasta käisime näiteks Otepää Seikluspargis. Treeningutel jaotatakse lapsed vastavalt vanusele ja tasemele kolme erinevasse gruppi. 

 

Ööbimine on Kääriku uutes võistkonnamajads, kus noorsportlaste kasutuses on ühes majas kuus kahest magamistuba koos sauna ja puhkeruumiga. Toitlustamine toimub 3x päevas Kääriku laia valikuga buffees.

Rohkem infot: https://kaariku.ee/majutus/voistkonnamajad/

 

Rohkema info saamiseks võtke meiega julgelt ühendust!

Täpne laagrikava saadetakse välja nädal enne laagrit.

 

Open Camps hind:

290€


Vanuseklassid: U8-U21

LISAINFO AADRESSIL info@tartuslalom.ee