KES ME OLEME?

Meie põhieesmärk on viia eesti maailma mäesuusaspordi tippu

KLUBI TAUSTALUGU

MTÜ Tartu Slalom loodi 2012. aastal – esimesteks sportlasteks Kaarel Grünberg ja rahvuskoondise liige Ranek Koni.

2014. aastal alustati laste treeningute läbiviimisega ning praegusel hetkel treenib klubis 32 sportlast, keda juhendavad 5 endist mäesuusasportlast.

Kokku on Tartu Slalomi õpilased võitnud 58 Eesti Noorte meistrivõistluste medalit, 12 poodimikohta Balti karikavõistlustel ja võtnud samas sarjas ka üldvõidu, saavutanud 8 esikolmikukohta Soome ja Läti võistlustel. Rahvusvahelistel FIS Children võistlustel Slovakkias saavutati kahel korral tulemus kümne parima seas ning tänavu FIS Children Trofeu Borrufa Andorras 5. koht. Lisaks hulganisti poodiumikohti ja mitmed kolmik- ning sarjavõidud Eesti võistlustel. 

2020. aasta suvel liitus klubiga Eesti rahvuskoondislane Juhan Luik, kes on võitnud mitmeid FIS tasemel võistlusi, startinud kolmel korral MK sarjas ja MMil ning on jõuliselt liikumas maailma absoluutsesse tippu. Jussi suureks eesmärgiks on võistelda 2022. aasta Taliolümpiamängudel Pekingis.

EESMÄRGID HOOAEGADEKS 20/21 - 21/22

  • SUURENDADA KLUBI LIIKMETE ARV VÄHEMALT 60NI
  • VÕITA EESTI NOORTE MEISTRITIITLID KÕIGIS VANUSEKLASSIDES
  • JÕUDA SOOME VÕISTLUSTEL TOP3 JA FIS VÕISTLUSTEL TOP 6 SEKKA
  • TUUA EESTISSE UUS SPORDIALA - RULLUISU SLAALOM
  • TÖÖTADA VÄLJA KLUBI TIPPSPORDI PROGRAMM JUUNIORITELE
  • KORRALDADA HOOAJA JOOKSUL VÄHEMALT 4 VÄLISLAAGRIT, SH LIUSTIKULAAGER AUSTRIAS, SISEHALLILAAGRID LEEDUS
  • KORRALDADA EESTI ERI KESKUSTES LASTE VÕISTLUSSARI SPORDIALA POPULARISEERIMISEKS
  • KORRALDADA OTEPÄÄL RAHVUSVAHELINE LASTEVÕISTLUS
  • AVADA KLUBI FILIAALID TALLINNAS, VILJANDIS JA VÕRUS

EESTI RAHVUSKOONDISESSE KUULUB MEIE KLUBIST

Juhan Luik

Sünniaeg: 25.11.1997

EESTI JUUNIORIDE KOONDISESSE KUULUVAD MEIE KLUBIST

Tauri Jürisaar

Sünniaeg: 8.06.2006

Laur Mägi

Sünniaeg: 7.05.2004

EESTI NOORTEKOONDISESSE KUULUVAD MEIE KLUBIST

Renet Riitsalu

Sünniaeg: 27.12.2006

Maria Jürisaar

Sünniaeg: 11.08.2008

Ako Armin Raid

Sünniaeg: 21.09.2005

TULEMUSED HOOAJAL 2019/2020

BALTI KARIKASARJA I ETAPP 8-10.11.2019 Leedus, Snow Arenal

  • Maria Jürisaar (U12) SSL 2. koht, SL 2. koh, PSL 4. koht
  • Vanessa Viitkin (U14) SSL 14. koht, SL DSQ, PSL 14. koht
  • Mariann Zernant (U14) SSL 20. koht, SL 18. koht, PSL 20. koht
  • Renet Riitsalu (U14) SSL 4. koht, SL 2. koht, PSL 3. koht
  • Ako Armin Raid (U16) SSL 15. koht, SL DNF, PSL 16. koht
  • Tauri Jürisaar (U16) SSL 21. koht, SL 17. koht, PSL 18. koht

HEAD CUP MUSTAVAARA 4.-5.01.20 Soomes

  • Kiira Pettai (U8) SuP 5. koht, SL 5. koht
  • Kreeta Fischer (U10) DSQ, 7. koht
  • Maria Jürisaar (U12) SuP 5. koht, SL 1. koht
  • Heleri Vaikmäe (U12) SuP DNF, SL 10. koht
  • Ursula Kippasto (U12) SuP 15. koht, SL DSQ
  • Vanessa Viitkin (U14) SuP 1. koht, SL 1. koht
  • Tristan Jürisaar (U8) SuP 2. koht, SL 1. koht
  • Ralf Pettai (U10) Sup 1. koht, SL DSQ
  • Ako Armin Raid (U16) SuP 5. koht, SL DSQ
  • Tauri Jürisaar (U16) SuP 7. koht, SL DSQ
FIS RAHVUSVAHELINE LASTEVÕISTLUS TROFEU BORRUFA 27-30.01.20 ANDORRAS
 
  • Vanesa Viitkin (U14) GS 24. koht, SL DNF, AC DSQ, SG 25. koht
  • Renet Riitsalu (U14) GS DNF, SL DNF, AC DNF, SG 24. koht
  • Ako Armin Raid (U16) GS 39. koht, SL DSQ, AC DNF, SG 48. koht
  • Laur Mägi (U16) GS 5. koht, SL 10. koht, AC 8. koht, SG DNF
ALEXELA NOORTE ALPISARI II ETAPP 15-16.02.20 KUUTSEMÄEL
  • Kiira Pettai (U8) SL 5. koht, SuP 3. koht
  • Kreeta Fischer (U10) SL 9. koht, SuP 10. koht
  • Maria Jürisaar (U12) SL 3. koht, SuP 3. koht
  • Ursula Kippasto (U12) SL DSQ, SuP 5. koht
  • Kristella Vaikmäe (U12) SL 1. koht, SuP 1. koht
  • Heleri Vaikmäe (U12) SL 11. koht, SuP 9. koht
  • Vanessa Viitkin (U14) SL DSQ, SuP 5. koht
  • Mariann Zernant (U14) SL 10. koht, SuP 9. koht
  • Tristan Jürisaar (U8) SL 2. koht, SuP 2. koht
  • Ralf Pettai (U10) SL 1. koht, SuP 1. koht
  • Andres Valgerist (U12) SL DSQ, SuP 7. koht
  • Erik Marten Zernant (U12) SL 4. koht, SuP DSQ
  • Renet Riitsalu (U14) SL 2. koht, SuP 2. koht
  • Ako Armin Raid (U16) SL 2. koht, SuP 2. koht
  • Tauri Jürisaar (U16) SL 6. koht, SuP 5. koht

LÕUNA-SOOME KARIKASARI 1.03.20 SLAALOM, VIHTIS

  • Kiira Pettai (U8) 4. koht
  • Maria Jürisaar (U12) 3. koht
  • Ursula Kippasto (U12) 15. koht
  • Heleri Vaikmäe (U12) 14. koht
  • Vanessa Viitkin (U14) 2. koht
  • Mariann Zernant (U14) DNF
  • Tristan Jürisaar (U8) DNF
  • Ralf Pettai (U10) 9. koht
  • Renet Riitsalu (U14) DNF
  • Ako Armin Raid (U16) DNF
  • Tauri Jürisaar (U16) 4. koht

ALEXELA NOORTE ALPISARI III ETAPP 7-8.03.20 KUUTSEMÄEL

  • Kiira Pettai (U8) SL 1. koht, SuP 1. koht
  • Adeele Roomet (U8) SuP 5. koht
  • Melora Kesvatera (U10) SL 6. koht
  • Maria Jürisaar (U12) SL 3. koht, SuP 2. koht
  • Ursula Kippasto (U12) SL 9. koht, SuP 11. koht
  • Kristella Vaikmäe (U12) SL 1. koht, SuP 1. koht
  • Heleri Vaikmäe (U12) SL 10. koht, SuP 9. koht
  • Vanessa Viitkin (U14) SL 2. koht, SuP 3. koht
  • Mariann Zernant (U14) SL 5. koht, SuP 4. koht
  • Tristan Jürisaar (U8) SL 1. koht, SuP 1. koht
  • Richard Vaikmäe (U8) SL 2. koht, SuP 3. koht
  • Ralf Pettai (U10) SL 4. koht, SuP 1. koht
  • Erik Marten Zernant (U12) SL 3. koht
  • Renet Riitsalu (U14) SL 3. koht, SuP 1. koht
  • Ako Armin Raid (U16) SL 1. koht, SuP 2. koht
  • Tauri Jürisaar (U16) SL 3. koht, SuP 3. koht

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED SLAALOMIS

  • Melora Kesvatera (U10) 4. koht
  • Ralf Pettai (U10) 3. koht
image0
49462756273_271022cb91_c
image0 (1)