Tartu slalom

MÄESUUSA GRUPITREENINGUD KUUTSEMÄEL JA MUNAMÄEL!

vanus

Tartu Slalom treeningutele on oodatud lapsed alates vanusest 6 aastat. Laps peab iseseisvalt suutma suuskadel püsida, pidurdada ja pöörata (ABC). Juhul kui iseseisvalt veel mäel hakkama ei saa siis tuleb võtta meie treenerite või muu instruktori juures privaattund ning omandada esimene suusatunnetus ja oskus hoogu kontrollida. Alla 5-aasta lapsed on Tartu Slalom treeninguteks liiga noored.

hinnakiri

Treeningute maksumused jagunevad periooditi mäesuusaklubi Tartu Slalom liikmetele järgnevalt:

TALVEL (mäetreeningud lumel)

  • nädalas 3 treeningut 90€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 85 eurot per sportlane.
  • nädalas 2 treeningut 60€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 55 eurot per sportlane.

LUMEVABAL AJAL (üldkehaline ettevalmistus)

  • nädalas 2 treeningut 60€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 55 eurot per sportlane.
Individuaaltund meie treeneriga – 50€/55min

Liikmeavaldus

Treeningutega püsivalt liitumiseks tuleb täita liikmeavaldus ja saata see info@tartuslalom.ee

AEG JA KOHT

Mäetreeningud toimuvad Otepääl Kuutsemäe (www.kuutsemae.ee) ja Munaka (www.munakas.ee) mäesuusakeskustes. 

Talvised treeningud algavad esimese lumega keskuste avanemisel.

 

Grupp 3x nädalas:

  • Teisipäev 18.00-20.00
  • Neljapäev 18.00-20.00 
  • Laupäev  10.00-12.00

Grupp 2x nädalas:

  • Laupäev 12:30-14:30 
  • Pühapäev 10.00-12.00
Mäekeskus ja treeningute kellaajad võivad muutuda sõltuvalt keskuse avamisaegadest ning lumeoludest.
 
NB! Kiivri kandmine on kohustuslik!

Transport

Tartu linnast väljaspool toimuvatele treeningutele, laagritesse ja võistlustele korraldame transporti Tartust klubi bussiga. Lapsevanema teha on laps bussi väljumiskohta (üldjuhul Tartu Rebase Hyper Rimi parkla) ja hiljem sealt koju transportida. Kuna kohtade arv on piiratud siis juhul kui klubi poolses transpordis on kohad täis, tuleb laps ise mäele ja tagasi toimetada. Nädalavahetuste grupile (2x nädalas) klubi transporti Tartust ei toimu, samuti ei paku me linna sisest transporti treeningutele.

Mäepilet

Trennides osalemiseks peab olema mäepilet või hooajapilet. Igale lapsele tuleb soetada Kuutsemäe/Munaka ühine kiipkaart, mis maksab 5 eurot. Kiipkaart jääb lapsele ning seda edaspidi enam ostma ei pea (va. juhul kui see on ära kaotatud). Sellele kaardile saab laadida nii mäepiletit kui ka hooajapiletit.


Lapsed kuni 7 eluaastat saavad 0-pileti ehk tasuta, kuid siiski peab neil olema kiipkaart, millele 0-pilet peale laadida. Vanematel lastel on üksikpiletid vastavalt suusakeskuse hinnakirjale.

Tartu Slalom mäesuusaklubi liikmetele kehtivad hooajapiletite osas soodushinnad.

Varustus

Isiklik varustus on parim ning meie koostööpartneri Surfhouse Tartu käest on huvilistel võimalik see endale soetada.

Proovitreeninguteks pakume võimalust suusavarustust meie kaudu tasuta rentida. Selleks tuleb proovitreeningule registreerimisel meile sellest teada anda. Edaspidi treeningutel osaledes on vajalik isikliku varustuse olemasolu.

Info ja registreerimine proovitreeningule info@tartuslalom.ee

 

Proovitreening

Õpilased jagatakse vastavalt vanusele ja tasemele eri gruppidesse. Tartu Slalomil on 4 erinevat treeninggruppi algajatest kuni FIS sportlasteni. Hooaja alguses keskendume sõiduoskust arendavatele harjutustele ja sealt edasi tegeleme tehnika ning kiiruse omandamisega. 

 

Proovitreeningule on oodatud kõik soovijad olenemate tasemest, kuid suusaõppe ABC ehk põhitõed peavad õpilasel olema kindlasti omandatud, et saaksime treeningu grupina läbi viia. Algõppe eratunni osas võib samuti meie poole pöörduda. Kõigil osalejatel on kohustuslik kanda kiivrit.

 

Esmakordne treening meiega on tasuta! (ei sisalda mäepiletit)

Registreerimiseks palun kirjutage meile enda soovist:

info@tartuslalom.ee
fb.com/tartuslalom

GSM +372 53420655

Koolivaheaeg 5
20231022_101119