VILJANDI SLALOM

MÄESUUSATREENINGUD LASTELE VILJANDI LUMEPARGIS!

MTÜ Viljandi Slalom tegeleb Viljandi Lumepargis laste mäesuusatreeningute läbiviimisega.

Alustame treeningutega niipea kui lumi maas ja Lumepark avatud! Oodatud on nii algajad kui ka osavamad suusahundid – arendame üheskoos oma sõiduoskust, käime hüpekates, sõidame tähiste vahel, mängime suuskadel põnevaid mänge ning saame kõik väga headeks sõpradeks!

Lisainfo ja registreerimine viljandi@tartuslalom.ee

VANUS

Mäesuusatreeningutele on oodatud lapsed vanuses 6-12 eluaastat. Alla 6-aastaste laste puhul peab laps olema käinud suusainstruktori juures tunnis ning iseseisvalt suutma suuskadel püsida, pidurdada ja pöörata (suusatamise ABC). Vajadusel saame nii meie kui ka Lumepark algõppega abiks olla 😉

Kiivri kandmine on treeningutel kohustuslik olenemata vanusest või oskustest!

AEG JA KOHT

Mäetreeningud toimuvad Viljandi Lumepargis (Männimäel, Huntaugul) talveperioodil mäe lahtiolekul igal esmaspäeval ja kolmapäeval 17.30-19.00. Koguneme mäemaja (soojaku) ees.

Ole alati 10 minutit varem kohal, et jõuaksid end sõiduvalmis seada!

HINNAKIRI

Treeningu maksumused jagunevad mäesuusaklubi Viljandi Slalom liikmetele järgnevalt:

  • nädalas 2 treeningut 60€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 55€/kuu per laps.

MÄEPILET

Treeningutel osalemiseks peab igal lapsel olema tõstuki kasutamiseks mäepilet. Kuna talved on Eestis heitlikud ning hooaeg võib etteteatamata lõppeda, siis Viljandi Lumepargis hooajapiletit pole. See-eest on aga võimalus endale soetada Lumepargi 10x tõstukikaart maksumusega 50€. Kuni 6 aastastele suusasõpradele on tõstuk prii, vanematel lastel tuleb tasuda tõstukipilet.

PROOVITREENING

Proovitreeningule on oodatud kõik 6-12 aastased soovijad olenemata tasemest, kuid suusatamise ABC ehk põhitõed peavad õpilasel olema kindlasti eelnevalt omandatud. Kõigil osalejatel on kohustuslik kanda kiivrit. Algõppe osas võta ühendust meie või Lumepargi koolitajaga.

Esimene treening meiega on tasuta!

Kui soovid meiega esialgu mõne proovitreeningu kaasa teha siis võta julgelt ühendust ja leiame selleks parima päeva! 🙂 

Lisainfo ja registreerimine
GMS +372 5381 4226
viljandi@tartuslalom.ee
fb.com/viljandislalom

VARUSTUS

Isiklik varustus on parim, kuid alati on võimalik seda Viljandi Lumepargist ka rentida. Esimesel mäesuusaklubi Viljandi Slalomi treeningul on suusavarustus ja kiiver Lumepargi poolt, edaspidi saab seda vajadusel rentida keskuse hinnakirja alusel või soetada endale isiklik meie hea koostööpartneri Surfhouse Tartu juurest.

Tutvu hinnakirjaga SIIN.

Vaata ka meie suusaturule!

Treeningutel on kohustuslik kanda kiivrit!

Meie treenerid Viljandis

Kert Riitsalu

Mitmekordne Eesti meister, suusainstruktori ja -treeneri kogemus

info@tartuslalom.ee