TULE TRENNI!

uued treeninggrupid alustavad!

AEG JA KOHT

Lumeks ettevalmistavad treeningud toimuvad:

Teisipäeviti:

  • ÜKE Tartus Tähtvere spordipargis 18.00-19.30, kahes grupis (kogunemine rulliringi parklas, Limpa suusakooli vastas)

Neljapäeviti:

  • Rulluisutamine Tähtveres spordipargis 18.00-19.30 (kogunemine rulliringi parklas, Limpa suusakooli vastas)

VANUS

Tartu Slalom treeningutele on oodatud lapsed alates vanusest 6 aastat. 

Varustus

Isiklik varustus on parim ning meie koostööpartner Surfhouse Tartu oskab soovitada parimaid lahendusi ning huvilistel on võimalik sealt endale vajalik soetada.

Hinnakiri

TARTU (Tähtvere) 

  • nädalas 2 treeningut 60€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 55 eurot per sportlane.
Tasumine arve alusel.

Proovitreening sügisel

Tartu Slalom treeningutega septembris liitujad saavad teha kaasa talvehooajaks ettevalmistava üldfüüsilise programmi, mis on vastavuses lapse võimetega. Läheneme mitmekülgsete üldfüüsiliste, mahu- ja osavustreeningutega. Tartus Tähtvere spordipargis toimetame igal teisipäeval ja neljapäeval kuni mäekeskuste avamiseni.


Kui soovid meiega esialgu mõne proovitreeningu kaasa teha siis võta julgelt ühendust ja leiame selleks parima päeva 🙂

 

Esmakordne treening meiega on tasuta!

 

Lisainfo ja registreerimine:

info@tartuslalom.ee
GSM +372 53420655
fb.com/tartuslalom

"Mäesuusatajad tehakse suvel!"

Kevadel, suvel ja sügisel toimuvad suusahooajaks ettevalmistavad üldfüüsilised kuivamaa treeningud Tartus Tähtvere spordipargis. Edasijõudnute grupiga sõidame suvel kord nädalas Otepääl ka rullslaalomit (Tartust viib sportlased kohale klubi buss), algajad harjutavad rulluisutamist Tähtvere radadel.

 

Ettevalmistusperioodil korraldame spordilaagreid ning lisaks treenivad vanemad sportlased iseseisvalt isiklike kavade järgi. Treeningud on mitmekülgsed, keskendudes vastupidavusele, osavusele, koordinatsiooni- ja tasakaaluharjutustele.

 

Mäesuusaklubi Tartu Slalom korraldab treeninguid ja laagreid aastaringselt ning olenemata välislaagritest toimuvad siiski regulaarsed treeningud Eestis soovijate olemasolul.