TULE TRENNI!

uued treeninggrupid alustavad!

SÜGISHOOAJA AVATREENING 15. SEPTEMBRIL TÄHTVERES

Sügishooaja avatreening toimub 15. septembril Tartus Tähtvere spordipargis, algusega 16.30, palun ole 10 minutit varem kohal 🙂 Koguneme Tähtvere rulliringi ülemises parklas, Limpa suusakooli poolses otsas. 

Tartu Slalomi treeningutele on oodatud lapsed alates 6. eluaastast. Proovitreeningul tegeleme üldkehalise ettevalmistusega. Riietu vastavalt ilmale, pane jalga mugavad sporditossud, võta kaasa joogipudel ja lõbus tuju. Kohapeal jagame sportlased rühmadesse ning treening kestab orienteeruvalt 1.5h. Proovitreening on tasuta.

Lisainfo ja registreerimine
GSM 53 848 847 
info@tartuslalom.ee 
fb.com/tartuslalom

vanus

Tartu Slalom treeningutele on oodatud lapsed alates vanusest 6 aastat. 5-aastaste laste puhul peab laps olema käinud suusainstruktori juures tunnis ning iseseisvalt suutma suuskadel püsida, pidurdada ja pöörata (ABC). Juhul kui 5-aastasel lapsel on väga suur soov hakata käima Tartu Slalom treeningutel, kuid ei ole varem suusatanud, siis tuleb võtta instruktori privaattund ning omandada esimene suusatunnetus ja oskus hoogu kontrollida. Alla 5-aasta lapsed on Tartu Slalom treeninguteks liiga noored.

hinnakiri

Treeningute maksumused jagunevad periooditi mäesuusaklubi Tartu Slalom liikmetele järgnevalt:

TALVEL (mäetreeningud lumel)

  • nädalas 4 treeningut 100€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 90 eurot per nägu.
  • nädalas 2 treeningut 60€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 55 eurot per nägu.

LUMEVABAL AJAL (üldkehaline ettevalmistus)

  • nädalas 2 treeningut 40€/kuu. Kui ühest perest osaleb treeningutel 2 või enam liiget, on kuutasu 35 eurot per nägu.

Transport

Tartu linnast väljaspool toimuvatele treeningutele, laagritesse ja võistlustele korraldame transporti Tartust klubi bussiga (8+1 kohta). Lapsevanema teha on laps bussi väljumiskohta (üldjuhul Tartu Rebase Hyper Rimi parkla) ja hiljem sealt koju transportida. 

Nädalavahetustel klubi poolset transporti Tartust üldjuhul ei toimu, samuti ei paku me linna sisest transporti treeningutele. 

AEG JA KOHT

Mäetreeningud toimuvad Otepääl Kuutsemäe (www.kuutsemae.ee) ja Munaka (www.munakas.ee) mäesuusakeskustes. 

Esimese suusalume saabudes on mäekeskused argipäeviti suletud ja seniks toimuvad treeningud nädalavahetustel olenevalt mäe avamisest kas algusega 10.00 või 11.00 (kestvus 2h). Kui mäekeskused avatakse igapäevaseks külastuseks hakkavad treeningud olema järgmiselt:

  • teisipäev ja neljapäev, kell 18-20, Munakas/Kuutsemägi 
  • nädalavahetustel kell 10.00 Munakas/Kuutsemägi
Mäekeskus ja treeningu kellaaeg sõltub avamisaegadest ning lumeoludest.
 
NB! Kiivri kandmine on kohustuslik!

 

Mäesuusatamine esitab väljakutse sportlase kõigile füüsilistele võimetele ning nõuab väga head üldfüüsilist ettevalmistust. Kes on suvel tubli, on talvel poodiumil 😉

"Mäesuusatajad tehakse suvel!"

Kevadel, suvel ja sügisel toimuvad suusahooajaks ettevalmistavad üldfüüsilised kuivamaa treeningud Tartus Tähtvere spordipargis. Edasijõudnute grupiga sõidame kord nädalas Otepääl ka rullslaalomit (Tartust viib sportlased kohale klubi buss), algajad harjutavad rulluisutamist Tähtvere radadel. 

Lumeks ettevalmistavad treeningud toimuvad:

Teisipäeviti:

  • Suurematel rullslaalom Otepääl Poslovitsal 17.00-18.30 (klubi buss viib Tartust Otepääle, start Tartu Rebase Hyper Rimi eest 16.15)
  • Noorematel rulluisutamine Tähtveres spordipargis 16.30-18.00 (kogunemine rulliringi ülemises parklas, Limpa suusakooli vastas)

Neljapäeviti:

  • ÜKE Tartus Tähtvere spordipargis 16.30-18.00, kahes grupis (kogunemine rulliringi ülemises parklas, Limpa suusakooli vastas)
  • ÜKE Otepääl 16.30-18.00 (kogunemine Tehvandi staadionil)

Ettevalmistusperioodil korraldame spordilaagreid ning lisaks treenivad sportlased iseseisvalt isiklike kavade järgi. Treeningud on mitmekülgsed, keskendudes vastupidavusele, osavusele, koordinatsiooni- ja tasakaaluharjutustele.

Mäesuusaklubi Tartu Slalom korraldab treeninguid ja laagreid aastaringselt ning olenemata välislaagritest toimuvad siiski regulaarsed treeningud Eestis soovijate olemasolul. 

Mäepilet

Trennides osalemiseks peab olema mäepilet või hooajapilet. Igale lapsele tuleb soetada Kuutsemäe/Munaka ühine kiipkaart, mis maksab 5 eurot. Kiipkaart jääb lapsele ning seda edaspidi enam ostma ei pea (va. juhul kui see on ära kaotatud). Sellele kaardile saab laadida nii mäepiletit kui ka hooajapiletit.

Lapsed kuni 7 eluaastat saavad 0-pileti ehk tasuta, kuid siiski peab neil olema kiipkaart, millele 0-pilet peale laadida. Vanematel lastel on üksikpiletid vastavalt suusakeskuse hinnakirjale.

Tartu Slalom mäesuusaklubi liikmetele kehtivad hooajapiletite osas soodushinnad.

Varustus

Isiklik varustus on parim ning meie koostööpartneri Surfhouse Tartu käest on huvilistel võimalik see endale soetada.

Proovitreeninguteks pakume võimalust suusavarustust meie kaudu tasuta rentida. Selleks tuleb proovitreeningule registreerimisel meile sellest teada anda. Edaspidi treeningutel osaledes on vajalik isikliku varustuse olemasolu.

Info ja registreerimine proovitreeningule info@tartuslalom.ee

proovitreening sügisel

Tartu Slalom treeningutega septembris liitujad saavad teha kaasa talvehooajaks ettevalmistava üldfüüsilise programmi, mis on vastavuses lapse võimetega. Läheneme mitmekülgsete üldfüüsiliste, mahu- ja osavustreeningutega. Tartus Tähtvere spordipargis toimetame igal teisipäeval ja neljapäeval kuni mäekeskuste avamiseni.

Kõik huvilised on 15. septembril 16.30 oodatud Tartusse Tähtvere spordiparki tasuta proovitreeningule! 

Lisainfo ja registreerimine
GSM 53 848 847 
info@tartuslalom.ee
fb.com/tartuslalom

PROOVITREENING lumel

Detsembris alustab treeningutega uus algajate grupp ning vastavalt õpilase tasemele toimub vajadusel suunamine edasijõudnute gruppi. Hooaja alguses keskendume sõiduoskust arendavatele harjutustele ja sealt edasi tegeleme tehnika ning kiiruse omandamisega. Treenerid jagunevad vastavalt tasemegruppidele.

Proovitreeningule on oodatud kõik soovijad olenemate tasemest, kuid suusaõppe ABC ehk põhitõed peavad õpilasel olema kindlasti omandatud. Kõigil osalejatel kohustuslik kanda kiivrit.

Kuigi kolmas kord on juba võlu, on esmakordne treening meiega tasuta! 

Kirjuta meile oma soovist info@tartuslalom.ee ja leiame sobiva päeva esimeseks proovitreeninguks.